Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Aktívne Magnetické Slučky Antény HA SDR Krátke Vlny Nízka Hlučnosť Nastaviteľné Získať Rádio Slučky Anténa

Aktívne Magnetické Slučky Antény HA SDR Krátke Vlny Nízka Hlučnosť Nastaviteľné Získať Rádio Slučky Anténa

misc

  €15.33
  • (2)

SKU: w911

Štítky: sdr, hf sdr anténa, rtl sdr, 32pin, anténa hf tuner, anténa mla 30, ham rádio anténa baofeng, sdrplay, hf sdr, rtl sdr v3.

Špecifikácia:

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Package: Áno
 • Názov Značky: Supo

Nákladovo efektívne krátkych vlnách anténa aktívna slučka.

Doprava zoznamu:

1. Hotové dosky 2. Slučky anténa x 1. (304 oceľový drôt, oceľový drôt Φ2.0 mm, slučky vibrátor priemer Φ60cm) 3.Plastové kábel kravatu (použité na opravu batérie)

Popis Výrobku:

Napájanie line batérie prijíma perforácia dizajn, ktorý je pevnejšia a nie je ľahké zlomiť niť. Sú zdvíhacie otvory na hornej a spodnej časti, ktoré je výhodnejšie pre obe hore nohami a formálne inštalácie. Dodací list: čistý antény, rady, drôt, z nehrdzavejúcej ocele krúžok s hrúbkou 2 mm a priemerom 60 cm (na drôt, z nehrdzavejúcej ocele má výhody vysokú tvrdosť a nie je ľahké hrdze. Tvrdosť drôt, z nehrdzavejúcej ocele je príliš vysoká, a mzdové náklady na výrobu prsteňa je príliš vysoká) . Moc kŕmenie účinok je rovnaký ako železný drôt a medený drôt v spektrálny analyzátor. Spektrum analyzer test má zisk o 20db odpoveď zrušenia na krátkych vlnách. Zisk Tecsun S2000 skúšobný stroj je nad 80db. Čip využíva 14-čeľuste čip a 9v námestie batérie. Táto anténa je vhodná pre hráčov s vonkajšou anténou vstupné porty, rádiá, prijímače a SDR hráčov, a používa sa najmä na krátkych vlnách. Spektrum analyzer bol testovaný pred odoslaním, ale pretože každého počúvanie prostredie je odlišné, kvality a množstva rozhlasových staníc, ktoré môžu byť sledované, ak sú rôzne. Životné prostredie je na prvom mieste, antény, prichádza druhá, a rádiové zariadenia prichádza tretí!

Poznámka: Táto anténa nie je vodotesný. Na obrázku nižšie sú fotografie zhotovené počas skúšania na streche.

Digimonlandon

  5
2021-01-28

Great product

Spacefrk

  5
2021-02-09

Without testing it, it has good presence

Môžete tiež rád