Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

2020 Najnovšie LONSDOR KH100+ Prenosné Zariadenia, Diaľkové Kľúča Vozidla Programátor Prenosné Použité Na Identifikáciu Čip, 4-Balenie diaľkových ovládačov & Smart Key

2020 Najnovšie LONSDOR KH100+ Prenosné Zariadenia, Diaľkové Kľúča Vozidla Programátor Prenosné Použité Na Identifikáciu Čip, 4-Balenie diaľkových ovládačov & Smart Key

misc

  €139.26 €185.67
  • (1)

SKU: w894

Štítky: kh100 lonsdor, snooper, x pro key programátor, bmw icom, k518ise, ak500 programátor, auto pôvodný programátor, auto key reader, hitag programátor, lonsdor kh100 diaľkové.

Špecifikácia:

 • Druh Materiálu: Plastové
 • Položka Dĺžka: 15inch
 • Hardvéru Verzia: Najnovšie
 • Externé Testovanie Certifikácia: ce
 • Model Auta: Pre Toyota
 • Verzia Softvéru: Najnovšie
 • Napätie: V
 • Položka Šírka: 15inch
 • Názov Modelu: Lonsdor KH100+
 • Položka Výška: 15inch
 • Moc: W
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Položka Druh: Auto Tlačidlo Programátor
 • Elektronické: Áno
 • Položka Hmotnosť: 0.4kg

2020 Najnovšie LONSDOR KH100+ Prenosné Zariadenia, Diaľkové Kľúča Vozidla Programátor Prenosné Použité Na Identifikáciu Čip, 4-Balenie diaľkových ovládačov & Smart Key Zapojené

LONSDOR KH100+ Diaľkové Tlačidlo Programátor KH100+ Prenosné zariadenie je najnovší inovovaná verzia zo starých KH100, zahŕňa všetky funkcie, ktoré KH100 mal , okrem toho, že je oveľa lepší v nižšie uvedených spôsobov: ●4-pack diaľkových ovládačov & smart key zapojené ●Praktický držiak na čip integrovaný ●902MHZ podporované ●Dlhšie vzdialenosti zber údajov ●Viac presnosť frekvencie detekcie ●Viac user friendly ●Rýchlejšie beží ●Väčšia pamäť ●Optimalizovaný výkon systému(rýchlejšie nabitia a tepelná ochrana) ●Inovované balenie

Lepšou voľbou pre Locksmiths!

Balenie obsahuje: 1pc x Lonsdor KH100+ Ručné Diaľkové/Smart Key Programátor

KH100+ Prevádzky Krokov:

Sú tieto funkcie zahrnuté v KH100

Lonsdor KH100 Funkcia Zoznamu: Identifikovať Kópia

Čip Simulácia

Diaľkové Generácie

Diaľkové Frekvencia

Kontrola Prístupu Na Kľúč

Čip Generácie

Cievka Identifikácia

Špeciálne Funkcie Simulovať Čip: S vstavaným-in super zmyslových údajov kolektora(bez zásahov do 1 meter pri zhromažďovaní údajov) Identifikáciu/copy/generovanie čip: Generovanie vzdialenej/smart key: Špecializované konektor na generovanie vzdialenej/smart key Online aktualizácia podporované

Lonsdor KH100 Funkcie: Moderný vzhľad, dizajn, v súlade s operačným návyky verejnosti.

Zariadenie systém dodáva so pokyny na prevádzku, jednoduchšie pre vás na použitie.

Pokrýva takmer všetky funkcie z podobných produktov na trhu.

Vstavaný super senzor pre zber údajov(over-rozsah zberu údajov).

Exkluzívna podpora pre 8A(H čip) generácie.

Vstavaný WIFI modul, môžete sa pripojiť k sieti kedykoľvek.

Access control/remote frekvencia One-kliknite na položku identifikovať a kopírovať IC/ID karty, Kopírovanie viacerých dodávateľov kotlety Zistiť diaľkové frekvenčných pásmach s vysokou presnosťou Jednej kliknite na položku identifikovať ID kartu,môžete skopírovať viacerých dodávateľov kombinovaná výroba energie a tepla,na zadnej strane snímača oblasti

Lonsdor KH100 Upgrade: Enter menu nastavenia a pripojenie prístroja k sieti, potom vyberte možnosť [vyhľadať aktualizácie], one-click on-line upgrade. 3.0 Po-predajný servis

(1) Naša spoločnosť vám poskytne vynikajúcu po-predajný servis a záruka službu v dohodnutom čase.

(2) záručná doba trvá 12 mesiacov od prístroja dátum aktivácie.

(3) Keď sa výrobok predáva, návrat a vrátenie nebudú akceptované, ak nie je kvalita problém.

(4) Pre údržbu produktu mimo záručnej doby, budeme účtovať mzdové a materiálové náklady.

(5) Ak zariadenie je chybný alebo poškodený v dôsledku niektorého z nasledujúcich dôvodov, vyhradzujeme si právo neposkytnúť služby na základe dohodnutých podmienok(ale môžete si vybrať platená služba).

※ Zariadenia a komponenty sú mimo záručnej lehoty.

※ Užívatelia zistia, že výrobok vzhľad je chybný alebo poškodený, ale nemá žiadne problémy s kvalitou.

※ Falšované, bez certifikátu, alebo faktúru, náš oficiálny back-end systém nemôže overiť zariadenie info.

※ Výrobok poškodený v dôsledku nie, postupujte podľa pokynov v tomto návode na prevádzku, použitie, skladovanie a údržbu.

※ Škody spôsobené súkromné demontáž alebo škody spôsobené opravy a údržba údržba spoločnosti neoprávnené podľa Lonsdor.

※ Kvapaliny príjem, vlhkosti, pádu do vody alebo mildewing.

※ Novo zakúpené zariadenie funguje normálne, bez akéhokoľvek poškodenia, keď rozbalený prvýkrát. Ale s dlhšej doby používať, dochádza k poškodeniu obrazovky, ako je napríklad obrazovka výbuchu, škrabanie, biele škvrny, čierne škvrny, hodváb obrazovke, dotknite škody, atď.

※ Použitie špeciálnych nástrojov a príslušenstva nie sú súčasťou našej spoločnosti.

※ Vyššej moci.

※ Pre man-made poškodené zariadenia, ak sa rozhodnete na opravu po tom, čo sme rozobrať a urobiť kalkuláciu, prístroj sa zobrazí nestabilný stav(napríklad: nie je možné naštartovať, havárii, atď.), ktorú ste dostali.

※ Súkromné praskanie systém spôsobuje funkčné zmeny, nestabilita a kvality škody.

(6) Ak pomocné časti, súčasti a ostatné časti(iné ako hlavné súčasti prístroja sú chybné, môžete si vybrať platenú opravu služby poskytované v našej spoločnosti alebo našich autorizovaných služieb zákazníkom zásuviek.

(7) Budeme vykonávať opravy po obdržaní vášho prístroja a potvrdzuje svoje problémy, tak prosím vyplňte problémy v detailoch.

(8) Po oprave hotové, vrátime vám prístroj k zákazníkovi, tak prosím vyplňte správne dodacia adresa a kontaktné telefónne číslo.

(9) Zákazníkom, ktorý potrebuje odoslať prístroj na opravu, znáša náklady, ako round-trip dodacie náklady, prepravné náklady a pod. Ak je zariadenie poškodené, v procese doručenie, naša spoločnosť nebude niesť príslušné poplatky. V osobitných prípadoch, budeme pomáhať zákazník nárok na náhradu škody proti prepravnej spoločnosti.

(10) neposkytujeme faktúre na jednotlivca v akejkoľvek forme. Ak potrebujete, požiadajte predajcu, ktoré ste zakúpili z faktúry vás.

(11) Prosím, majte na záručnom liste riadne a vyplňte karty pri návrate svoj prístroj na opravu, tak, že môžeme zaoberať príslušné pracovné postupy (záručný list priložený na konci manuálu).

Axrturo777

  1
2021-02-06

lots of problems, no wifi after update, cannot generate key, not much help from seller

Môžete tiež rád