Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Okno opony zebra rolety pre kuchyňa, obývacia izba, pracovňa navi cortina s vysokou qualty 07series s tlačou

Okno opony zebra rolety pre kuchyňa, obývacia izba, pracovňa navi cortina s vysokou qualty 07series s tlačou

Home Decor

  €24.04
  • (0)

SKU: w160

Štítky: zebra rolovacie dvere, vytlačené závesy, rolety, slepý, uaz žalúzie, záves motora, dekor opony korálky, draded vertikálne žalúzie, záves pre live priestor, príručka roliet, estor.

Špecifikácia:

 • Štýl: lamela
 • Druh: Roller Odtiene
 • Otváranie a Zatváranie Metóda: Doprava Otvorte
 • Typ Inštalácie: Stropné Inštalácie
 • Číslo Modelu: 07series
 • vzor: Vertikálne
 • Platné Okna Zadajte: Francúzske Okno
 • Formát: Guľôčky Lano
 • Veľkosť Hárka: Úzke Čepeľ
 • Materiál: Textílie
 • Názov Značky: Haoyan
 • Technika: Plochá doska

Ak nie ste oboznámení s zamknutom,si pozrite toto video na youtube ak chcete vedieť, Ako zmerať veľkosť a ako ju nainštalovať:

Naše tkanina je 100% Polyesterové tkaniny s tepelná izolácia pena podložke. Najvyššia kvalita textílie môže výrazne znížiť ohrieva a zablokovať všetky svetlá úplne. Prichádza s kazeta, ktorá blokuje ešte viac svetla. Krásne kompletné vzhľad vášho okna. Jednoduché manuálne priebežné slučky systému.

Robíme na zákazku veľkosti.Jednotková cena je za 1 meter štvorcový cenu.

Ceny objednávky = Šírka x Výška x Množstvo x cena za Jednotku (za štvorcový meter)

Na oblasť vypočítané celé číslo

Po miesto, aby,mali by ste zaslať nám informácie, ako napríklad :

ŠÍRKA

VÝŠKA

Štvorcový meter

FARBA

REŤAZ STRANE

QTY.

1,2 M

2.4 M

2.88 SQU

063-5

DOPRAVA

1

Ako sme sa nastavenie ceny pre vás a budete platiť za to.

Požiadavka " CustomizedSize(SQU)" : Minimálna objednávka 2 štvorcových metrov, žalúzie maximálne width240CM.

Môžeme povrch, čo žalúzie v zvyčajne niekoľko dní, než Vyberte rýchly a pohodlný kuriér ako DHL, FedEx, UPS a pod.dodať tovar.Cena nezahŕňa clo sadzobníka mimo Číny.

Ako opatrenie na 'vnútri' mount

Pre skvelý výsledok, skontrolujte, či máte minimálne okno hĺbka 60 mm. To znamená, slepý sa zmestí úhľadne vnútri výklenku. Ak hĺbka je menej ako 60 mm nevidiacich bude vyčnievať z výklenku.

1.Ak chcete začať, nakresliť štvorec alebo obdĺžnik na kus papiera – to je vaša rámu okna. Ak ste meranie viacerých okien, dať ich označenie, napríklad "kuchynské okno 1', takže si nenechajte sa zmiasť neskôr.

2.Chopte pásky opatrenie, a umiestniť ho v jeho vnútri okenného výklenku. Opatrenia v celej vnútri rámu z jedného konca na ďalej. To v hornej a spodnej časti rámu, pretože nie všetky okná sú dokonale štvorcových.

Napíšte, šírku rámu okna.

Upozorňujeme, že Zóna Interiérov Rolety, patrí príspevok na inštaláciu zátvorkách – pozri pack pre detaily a zodpovedajúcim spôsobom upraviť.

3.Meranie dĺžky (vertical drop) z hornej časti vo vnútri drážky do základu parapet.

Napíšte, dĺžky rámu okna.

4.Dvakrát skontrolovať obe merania. Ako opatrenie na 'mimo' mount

Pokyny sú tu pre windows s architraves (drevo alebo kov rám). Ak nemáte architrave, ale rád by vonkajšiu montáž, pridať minimálne 100 mm na šírku a dĺžku vášho merania.

Ak inštalujete svoj zamknutom na gyprock alebo omietka, uistite sa, že ste vyhľadajte plemennej v stene a zabezpečiť si zabezpečte svoj slepý, stud. To dáva vaše nevidiacich podpory je potrebné držať hmotnosť nevidiacich.

1.Ak chcete začať, nakresliť štvorec alebo obdĺžnik na kus papiera – to je vaša rámu okna. Ak ste meranie viacerých okien, dať ich označenie, napríklad "kuchynské okno 1', takže si nenechajte sa zmiasť neskôr.

2.Ak máte architrave, chopte pásky opatrenie a umiestniť ho na vonkajšom okraji architrave. Opatrenie po šírke okna na protiľahlom okraji. Napíšte, šírku rámu okna.

3.Meranie dĺžky (vertical drop) z hornej časti architrave, kde by ste chceli slepý koniec. To môže byť koniec architrave, alebo budete chcieť pre nevidiacich na konci na inom mieste – podlaha napríklad.

4.Dvakrát skontrolovať obe merania.

Môžete tiež rád