Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Top kvalita

Darčeky

Podpora 24/7

100% Moneyback

Návrat Exchange

Urallife Teleskopická Podlahy Elektrický Ventilátor Ploche Bezdrôtový Vzduchových Chladičov Nabíjateľná 180 Rotačné Fanúšikov Zvlhčovač Svetlo Pre Smart Home

Urallife Teleskopická Podlahy Elektrický Ventilátor Ploche Bezdrôtový Vzduchových Chladičov Nabíjateľná 180 Rotačné Fanúšikov Zvlhčovač Svetlo Pre Smart Home

misc

  €34.42 €41.46
  • (0)

SKU: w1094

Štítky: teleskopická tyč, vzduch dildo, tovar, vzduchu rozptýlených, roh pre auto hlasné, aromaterapia plošných, mini routeru nástroj, n serles telefón, vzduch klaksón, 15w ventilátor.

Špecifikácia:

 • Príkon: 5W
 • Tras hlavy metóda: Vľavo A Vpravo
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Napätie: 5V
 • Funkcia Načasovanie: Č Načasovanie
 • Číslo Modelu: ZS6004
 • Diaľkové Ovládanie: Áno

Urallife Teleskopická Podlahy Elektrický Ventilátor Ploche Bezdrôtový Vzduchových Chladičov Nabíjateľná 180°Otočný Fanúšikov Zvlhčovač Svetlo Pre Smart Home

Všimnite si prosím, nižšie pred umiestnite príkaz: vezmite Prosím na vedomie, táto položka je Xiao ekologické reťazca produktov, takže tu nie je žiadne Xiao LOGO na to!! Vezmite prosím na vedomie, to predtým, než môžete umiestniť na objednávku!!! Vďaka za pochopenie!

Funkcie: Tri pierko-list ventilátor čepele , Silná a jemná vietor zdroj - Ho môžete rovnomerne a husto znížiť prietok vzduchu tak, aby poslal vietor nie je mäkké, vhodné pre matky a dojčatá. Odnímateľný dizajnu, Jednoduchšie čistiť - Ľahko čistiť nahromadený prach, baktérie, už nemusíte obávať, odolnosť proti vetru, osviežujúci a komfortné každý deň. Jednoduché uskladnenie , Nie zaberajú miesto - Skladanie skladovania dizajn, nespôsobila prachu, vychutnajte si čistý život Zaťahovacie poschodí ventilátor , Jednoduché prepínanie medzi každom režime - All-in-one plne skladacia skladovanie, tri-rýchlosť, rýchlosť vetra, podľa toho, ktorý režim sa rozhodnete, je vhodný pre rôzne scenáre. Vyberte si, ako chcete - Desktop/na Poschodí - priestor je na vás, skladanie len 12 cm, tiahnuce sa až 90 cm, vhodné na rôzne miesta.

Teleskopická Podlahy Elektrický Ventilátor

Silný vietor | Ľahké prenášanie| Čistenie a zvlhčovanie

Klimatizácia partner

V pohode a plný dom tok Používa sa s klimatizáciou na podporu cirkulácie vzduchu a rovnováhu, vnútornú teplotu.

Teplé nočné svetlo

Jemný ochrana očí Keď sa svetlá sú zapnuté, je teplé a romantický a umelecké, ako sú sprevádzané hviezdy a mesiac, v noci nie je tma, spánok je viac sladké. POZNÁMKA: Tento funtion len upgrade verziu s.

Vyberte si, ako chcete

Desktop/Poschodie priestor je na vás, skladanie len 12 cm, tiahnuce sa až 90 cm, vhodné na rôzne miesta.

Tri pierko-list ventilátor čepele

Silná a jemná vietor zdroj Môže to rovnomerne a husto znížiť prietok vzduchu tak, aby poslal vietor nie je mäkké, vhodné pre matky a dojčatá.

Odnímateľný dizajn

Ľahšie čistenie Jednoducho čistiť nahromadený prach, baktérie, už nemusíte obávať, odolnosť proti vetru, osviežujúci a komfortné každý deň.

Ľahké skladovanie

Nie zaberajú miesto Skladacie skladovania dizajn, nespôsobila prachu, vychutnajte si čistý život

Zaťahovacie poschodí ventilátor

Jednoduché prepínanie medzi každom režime All-in-one plne skladacia skladovanie, tri-rýchlosť, rýchlosť vetra, podľa toho, ktorý režim sa rozhodnete, je vhodný pre rôzne scenáre.

Aplikácia

Informácie O Produkte

*Zdarma teleskopická tyč Prepínač podľa scény *Micro USB nabíjania rozhranie Ventilátor je okamžite vstal z mŕtvych s krvou * Anti-slip vankúš Dno protišmyková podložka funguje stabilne

Balík Produktov

Pls venovať pozornosť, že štandardná verzia nemá diaľkové ovládanie.

Môžete tiež rád